Вооружен грабеж на банка во Илинден


Утрово ограбена е банка во населба Илинден. Според првичните информации грабежот го извршило лице кое било маскирано и вооружено.

Во моментов МВР врши увид, повеќе информации се очекуваат во текот на денот.

28.02.2024 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега