Водителот “пукна“ од смеење кога се спомнало дека Меган Маркл напишала книга

 

Водителот на „ The Channel Nine“, Карл Стефановиќ, не можел да престане да се смее додека се зборувало за книгата за деца што Меган Маркл ќе ја објави во јуни.

„Ќе излезе и аудио книга“? ја прашала колешката на Стефановиќ гостинката во програмата.

„Ах не“, рече Карл и почна да се смее и да удира со рацете по масата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.05.2021 - 21:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега