ВО ЖИВО: Потпишување на Договор за грант од ЕУ со ЕИБ за пречистителна станица за отпадни води во Скопје

Во живо ја пренесуваме атмосферата за потпишување на Договор за грант од ЕУ со ЕИБ за пречистителна станица за отпадни води во Скопје во клубот на пратеници.

22.03.2023 - 12:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега