ВО ЖИВО: Обраќање на премиерот Ковачевски во Охрид

Следете го во живо обраќањето на премиерот Димитар Ковачевски во живо во Охрид. 

18.03.2023 - 11:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега