ВО ЖИВО: Изјави на Христијан Мицкоски и претседателот на ССК Ангелоски

Изјави по средбата на претседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија, Трајан Ангелоски со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, фокусирана на  енергетска криза, состојбите во реалниот сектор и можностите за намалување на негативните ефекти.

28.09.2022 - 13:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега