(ВО ЖИВО) Изјава на премиерот Ковачевски по лидерската средба за уставните измени

Изјава на премиерот Димитар Ковачевски по лидерската средба со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

 

07.06.2023 - 13:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега