Во прекин сообраќајот на патот Битола - Новаци


Сообраќајот на регоналниот пат Битола - Новаци е во прекин поради протест, информираат попладнево од АМСМ.

Прекинот во сообраќајот е во двата правца.

21.05.2024 - 15:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега