Внук си ја силувал бабата во Србија

Малолетник (17) на 13 август си ја силувал бабата во Србија, по што бил приведен од полицијата и бил испратен на сослушување.

Судијата за малолетникот во Панчево одреди притвор поради можно пречење во истрагата.

„Влезе сред ноќ во мојот кревет, ми стави јастук на лицето и ме удираше, не можев да се бранам“, раскажува 71-годишната жена.

19.08.2022 - 21:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа