Внимавајте каде чекорите кога гледате во вашите смартфони: Девојка падна по скали во кинески трговски центар- оние кои и помагаа помислија дека е мртва (ВИДЕО)

Во еден од кинески трговски центри, девојка која се симнуваше по скали падна по скали по што присутните кои истрчаа да и помогнат се посомневаа дека можеби е мртва.

Девојката погледна во својот телефон и во тој момент изгуби рамнотежа па се засопна и се струполи на подот, а луѓето од трговскиот центар веднаш притрчаа кон неа за да и помогнат.

Погледнете како се изгледаше.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.10.2020 - 15:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега