Владата вечерва ќе одржи седница

Владата попладнево соопшти дека ќе одржи седница со повеќе точки на дневен ред.

Седницата ќе започне во 18:30 часот и ќе се одржува преку видео конференциска врска. За одлуките, како што информира владината прес-служба, ќе биде испратено соопштение. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2020 - 18:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега