Влада: Бојан Маричиќ не бил во возилата кои биле дел од сообраќајката

Од Владата информираат дека во моментот на несреќата министерот беше во живо на една национална ТВ и известуваат дека стапиле во контакт со неговиот кабинет и потврдуваат НЕ е точно дека Маричиќ бил во возилата кои биле дел од сообраќајката во која три возила се судрија во Скопје. 

07.02.2022 - 20:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега