Вил Смит и Мартин Лоренс го најавија „Лоши момци 4“

„Лошите момци“ официјално се враќаат, а Вил Смит и Мартин Лоренс објавија дека повторно ќе се здружат за четвртото продолжение на култната комедија.

Адил Ел Арби и Билал Фалах се враќаат да го режираат четвртото продолжение на култната комедија акција „Лоши момчиња“.

„Сони пикчрс“ потврди дека продолжението, кое сè уште нема наслов, е во рана претпродукција. Режисерите Адил Ел Арби и Билал Фалах („Госпоѓа Марвел“, „Бунтовник“) се враќаат на кормилото по сценарио на Крис Бремнер.

Смит и Лоренс објавија дека претстојниот филм официјално е во погон, и споделија видео за нивната повторна дружба.

Првиот од серијалот за двајцата добри полицајци кои знаат да се претворат во вистински лоши момци (Bad Boys), излезе во 1995 година.

14.02.2023 - 18:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега