(ВИДЕО)Илиевски: Сега кажувам! Јас ќе бидам идниот градоначалник на Куманово

„Ние во недела ќе победиме и тоа го тврдам со сигурност“ – потенцираше Оливер Илиевски, во дебатниот магазин „КликПлус“ на ТВ 21.

„Сега кажувам! Јас ќе бидам идниот градоначалник на Куманово “-со сигурност потенцираше Илиевски.

 

27.10.2021 - 23:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега