(ВИДЕО)Данела Арсовска: Јас ја побарав Вашата поддршка без ниту една дамка во животот

На последните денови од оваа изборна сакам да ви се обратам директно и искрено на вам, дека јас, Данела Арсовска, ја побарав вашата поддршка како човек без ниту една дамка во животот и благодарна сум дека таа поддршка ја добив, вели Данела Арсовска, кандидат за градоначалник на Град Скопје.

 

28.10.2021 - 11:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега