(ВИДЕО) Женска тепачка со тупаници и шамари во Будва

На интернет кружи видео од брутална тепачка меѓу четири девојки, наводно во Будва.

На конфликтот на паркингот претходела кратка вербална дискусија.

Како што може да се види на видеото, едната од девојките притрчува до другата и и удира шлаканици, на што таа одговара со тупаници.

Само една од присутните девојки се обиде да ги раздвои, додека снимателот зад камерата на неговиот мобилен телефон извика „Па, ќе земам милиони на Јутјуб!“.

22.11.2021 - 13:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега