(ВИДЕО) Водителка се онесвести во програма во живо

Водителката на временска прогноза Алиса Карлсон Шварц ненадејно се онесвести на програма во живо, а нејзините колешки мораа да го завршат сегментот кога Алиса ја удри главата во пултот, а потоа падна зад него.

Нема информации што го предизвикало онесвестувањето, но слично нешто и се случило во 2014 година, кога повраќала додека се емитувала емисијата во живо и и било дијагностицирано „протекување“ на залистокот на срцето.

20.03.2023 - 11:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега