ВИДЕО: Таткото на Вања со кренати палци покажа кон сите камери вперени во него

 

Таткото на 14-годишната Вања Ѓорчевска околу 18.30 часот беше изведен пред судија на претходна постапка. Обвинителството бара притвор, како и за останатите тројца приведени. Тој не искоментира ништо кога беше донесен пред судот, но она што можеше да се забележи е дека ги крена двата палци, иако рацете му беа во лисици. Практично, со кренати палци покажа кон сите камери кои беа насочени кон него. 

04.12.2023 - 20:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега