ВИДЕО: Стефан Ристовски удри на тапан по победата против Косово

Македонскиот репрезентативец Стефан Ристовски освен што беше одличен на терен и беше главниот „виновник“ за првиот гол против Косово го покажа и својот талент за удирање на тапан.

По победата тој на Инстаграм одеше во живо. Дечкото има талент и за музика.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.10.2020 - 08:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега