ВИДЕО: Спектакуларна најава - во срцево ги носам иницијалите ЗЗ

Уште една во сетот спектакуларни најави на партиските собири на СДСМ. Овој пат, најавате е за поранешниот лидер на СДСМ, Зоран Заев. Уживајте

10.11.2022 - 12:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега