ВИДЕО: Откако се ожени по 5ти пат си заминува од Македонија - тврди ја нашол вечната љубов

Народната трета среќа, за Маленко не важи, тој по пети пат се ожени овој пат во Словенија, а ексклузивно за естрадниот магазин Бекстејџ ги откри деталите и причините поради кои се пресели во Словенија

22.11.2021 - 11:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега