ВИДЕО: Објавена снимка од Шекеринска и Катица Јанева во домот на Боки-13

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, најверојатно во неговиот дом седи со министерката за одбрана, Радмила Шекеринска и поранешната шефица на СЈО, Катица Јанева, која исто така доби затворска казна за истиот случај.

Видеото е снимено од четврта личност и трае кратко, а се гледа дневната соба на Јовановски, во која во опуштена атмосфера седи со Шекеринска и Јанева.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 13:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега