(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ на настап заигра стомачен танц и ја крена атмосферата

Пејачката ја воодушеви публиката со своите танцувачки способности.

Милица Тодоровиќ е позната како некој што прави добра атмосфера каде и да се појави, а сега пејачката ги воодушеви присутните во публика кога на еден настап ја отпеа песната „Хајде“ од Теа Таировиќ.

По тој повод, атрактивната русокоса заигра стомачен танц и со тоа ја донесе атмосферата на повисоко ниво.

Еве како изгледаше тоа:

05.08.2022 - 20:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега