ВИДЕО: Меша со колковите како никогаш досега - Џеј Ло објави снимка во бикини покаража со што располага

Пејачката Џенифер Лопез објави видео на својот Тик Ток профил и крена голема прашина меѓу следбениците. Имено, латино дивата заводливо тацува во жолти бикини и тоа без грам шминка, а видеото го нарекла „Недела“.

Познатата пејачка собрала над 12.000.000 прегледи, 1.000.000 лајкови и над 30.000 коментари. Главно пристигнувале пофали на сметка на нејзиниот изглед.

@jlo

Sunday...

 Astronaut In The Ocean - Masked Wolf

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.04.2021 - 13:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега