(ВИДЕО) Македонската химна ечеше на Националната Арена „Тодор Проески”

Ечеше македонската химна на Националната Арена „Тодор Проески“ пред почетокот на фудбалскиот натпревар меѓу Македонија и Малта. 

Инаку, ова е прв натпревар од квалификации за Еуро 2024. 

23.03.2023 - 20:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега