ВИДЕО: Лила се присети на периодот кога се обиде да биде пејачка

Една од најпознатите и најубави водителки во Македонија, Лила Филиповска, која имаме прилика да ја гледаме секој работен ден во квизот „Се или нешто“ деновиве на Инстаграм се потсети на почетоците  како таа изгледала некогаш.

Имено, овој пат, Лила се потсети на периодот кога се обиде да биде пејачка, па сними и неколку песни меѓу кои: и „Земјотрес“,„Ти верував до крај“, „Сонувам“, „Кам, бејби кам“.

 Нејзиниот настап може да го погледнете во видеото подолу, па процените колку се променила.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.01.2021 - 09:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега