ВИДЕО: Измислен лек за корона вирусот во Делчево

Човек од Делчево тврди дека го нашол лекот за корона вирусот. Помагал оревот и неговиот корен. Но да не откриваме многу, погледнете го видеото на колегите од Делчево.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.03.2021 - 18:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега