ВИДЕО: Хрчакот го прекинаа среде „работа“- неговата реакција урнебесна

Никој не би сакал да биде прекинат во тоа што го прави, особено ако ви се допаѓа она што го правите? Никој, дури ни овој симпатичен мал хрчак.

Додека хрчакот грицкаше од ѕидотт, шнеговиот сопстевник го забележа како го прави тоа и веднаш го зеде телефонот во раце за да го сними. Секако, тој мораше да го потсети дека не смее тоа да го прави, но не очекуваше дека хрчакот ќе реагира точно вака.

Погледнете ја реакцијата на хрчакот веднаш подолу.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.05.2021 - 10:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега