(ВИДЕО) Хаос во Белград: Полициско возило се преврте, откако се судри со „ауди“

Сообраќајната несреќа се случила рано утринава во Нов Белград, кога полициско возило се превртело.

Според неофицијални информации на српските медиуми, превртувањето се случило по судир на Ауди и патролно возило.

Судирот се случил околу 10 часот, а едно лице се здобило со полесна повреда.

19.11.2023 - 11:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега