ВИДЕО: Го пратила сопругот по хигиенски влошки, тоа што го купил насмеа милиони

Жена по име Џенифер Сциглиа од Алјаска објавила видео на кое прикажува со што се вратил нејзиниот сопруг Тони откако го испратила во продавница да и купи хигиенски влошки за крилца.

-Кога ќе го замолите вашиот сопруг да ви донесе влошки од продавница “, напишала таа покрај видеото на кое го покажа нејзиниот сопруг како и носи пакетче влошки и две порции пржени пилешки крилца.

-Не разбирам, збунет сум, па буквално тоа ти го донесов. Еве ги влошките, тука се и крилцата. Сега ништо не разбирам”, и одговорил тој со збунет израз на лицето.

Видеото стана виралнно и собра повеќе од 45 милиони прегледи.

@jennandtoni He was very proud #jennandtoni #fyp  original sound - jennandtoni

26.02.2024 - 10:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега