ВИДЕО: Емили Ратајковски снимена во страствени бакнежи со француски актер

 

Манекенката Емили Ратајковски неодамна беше снимена како страствено се бакнува со францускиот актер Стефан Бак.

Имено, популарната манекенка престојувала во Париз, а медиумите ја снимиле за време на нејзиниот престој во ресторан каде пиела вино со Бак.

По вечерата, парот решил да излезе на улица држејќи чаши вино, каде Стефан Бак запалил цигара. По кусата прошетка која ја имале, Емили се вратила со букет црвени рози.

27.10.2023 - 21:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега