ВИДЕО: Џенифер Лопез целосно гола- се расоблече па позираше пред камерата на 51 година

Со години наназад пејачката и актерка Џенифер Лопез важи за една од најубавите жени во светот. Латино дивата, која во јули наполни 51 година, може да се пофали со затегнато, сексапилно тело, а таа сега покажа импресивна фигура во кратките колажни снимки.

Имено, Џеј Ло објави комплет фотографии на кои позира сосема гола.

Секако, своите интимни зони ги покрила со рацете, но она што можеше да се види ги воодушеви сите нејзини обожаватели, и машки и женски.

„Најзгодната жена на светот“, беше еден од коментарите.

Инаку, на овој начин Џенифер Лопез ја најави својата нова песна.

Погледнете ги снимките:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.11.2020 - 09:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега