ВИДЕО: Додик се опуштил со локалците - кител хармоникаши, наздравувал и пеел

Познато е дека лидерот на СНСД, Милорад Додик сака друштво, музика и по некоја чашка алкохол.

Мештаните на Милјевиќ го запреле автомобилот на Додик и го замолиле да помине некое време со нив.

И така и било. Додик се опуштил со локалците со пиво, храна и хармоника.

И додека обезбедувањето стоело на страна, членот на Претседателството на БиХ запеал песна од Бора Дрљача.

Опкружените не криеле дека се воодушевени што со нив на маса седел Милорад Додик.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.10.2020 - 15:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега