ВИДЕО: Бујните облини на Деми во минијатурно бикини и сензуалниот „танц“ ги излуде мажите

Инстаграм моделот со бујни облини Деми Роуз повторно ги заскокотка најжешките фантазии на нејзините обожаватели со разголени фотографии.

Имаено таа на „стори“ објави кратко видо во тесна маичка а бујните гради „кипеа“ од сите страни.

 

Па како тоа да беше малку постави и фотографија во минијатурно бикини и сензуално видео на кое си поигрува со косата и танцува со ефект во „слоу моушн“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.02.2021 - 10:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега