ВИДЕО: Актерот Висар Вишка се снимаше гол за роденденот - „Цел ден го правам тоа што го сакам најмногу“

Актерот Висар Вишка на својот Фејсбук профил објави видео во кое им се заблагодари на пријателите и фановите за роденденските честитки, на кое беше без маичка. Вишка вчера наполни 44 години и откри дека роденденот го поминал работно.

„Здраво на сите, ви благодарам што ми го честитавте роденденот. Цел ден го правам тоа што го сакам најмногу – снимам. Ве сакам сите и држете ми среќа затоа што ова што го работам сега ми е многу важно“, вели тој на англиски, македонски и на албански јазик..

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2021 - 21:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега