Ужасна снмка од злоставување на бебе во Белград: Регионот згрозен ги моли надлежните да превземат нешто (ВИДЕО)

Грда глетка денеска забележана во Нов Белград, Србија.

Имено случани минувачи снимиле жена која буквално го фрла бебето од рака во рака покрај улица, а во еден момент го крева и му удира шлаканица.

Вознемирените очевидци го објавиле видеото и молат надлежните институции да реагираат и да му помогнат на детето.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.10.2020 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега