УХМР: Подрачјето на Велес зафатено од невреме

Подрачјето на Велес е зафатено од невреме со интензивен пороен дожд, грмежи и ветер, информираат од УХМР.

25.05.2022 - 17:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега