УХМР објави какво ќе биде времето до понеделник

Следува период на стабилно време со ниски утрински температури, а дневните од четврток ќе бидат во пораст.

За време на викендот по одделни котлини ќе има услови за појава на утринска магла.ѓ

Не се очекува дожд во следните неколку денови.

04.10.2022 - 23:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега