Убавата Дејана и синот излегоа од болница: Сопругот ја изненади со подарок кој би ја освоил секоја жена

Манекенката Дејана Живковиќ неодамна го роди синот Лав, а денеска со насмевка на лицето излезе од приватно породилиште.

Сопругот Филип Симовиќ дошол да ги земе неа и бебето, а донел и цвеќе за својата сакана.

Прекрасниот букет е нешто кое би ја освоило секоја дама.

 

16.05.2022 - 23:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега