Уапсени тројца скопјани: Полицијата им најде таблети екстази

На 27.05.2023 во 22.30 часот во Велес во близина на река Бабуна од полициски службеници од Одделението за недозволена трговија при СВР Велес биле лишени од слобода Ф.М.(27), Ј.Н.(34) и С.Н.(25) сите од Скопје кои биле со патничко возило затоа што во возилото биле пронајдени таблети екстази.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

28.05.2023 - 12:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега