Уапсен скопјанец - полицијата му најде грутчеста материја

На 16.09.2023 во 16.10 часот во Скопје на подрачје на Чаир од полициски службеници е лишен од слобода Х.Ш.(48) од Скопје затоа што кај него била пронајдена и одземена бела грутчеста материја.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

17.09.2023 - 11:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега