Твитер реакции: Данок „Псе јо“?

Твитер повторно „се запали“ откако Центарот за граѓански комуникации објави дека општина Арачиново три години нема наплатено ниту денар за данок на имот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.03.2021 - 18:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега