Тројца малолетници избоделе девојче во Скопје


Вчера во 22.39 часот во СВР Скопје, Д.А. од Скопје пријавил дека на подрачјето на Гази Баба во Скопје, неговата малолетна ќерка била физички нападната од тројца малолетници, кои ги познавала, при што еден од нив употребил остар предмет и ѝ нанел повреда.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

08.04.2024 - 15:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега