Трагедија во Скопје: Почина лице под Железничката станица

Лице починало точно под Железничката станица во Скопје, пренесува Локално.

Тоа е пронајдено на местото каде застануваат автобуси кои се обраќаат кон Центарот на градот.

Полицијата е на терен, а се уште нема информации за тоа што точно се случило. Повеќе информации следуваат наскоро. 

28.02.2023 - 19:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега