Тинејџерка уапсена сред бел ден откако била фатена со марихуана во Скопје


Вчера во 16.25 часот на подрачјето на Карпош, полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје ја лишиле од слобода М.С.(19) од Скопје, затоа што кај неа била пронајдена и одземена марихуана.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

 

28.05.2024 - 11:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега