Тетовец си ја истепал сопругата

Полициски службеници на СВР Тетово, вчера, во 9.15 часот, го лишиле од слобода 64-годишниот тетовец Н. И., кој непосредно пред тоа бил пријавен од 45-годишната сопруга дека физички ја нападнал, извести СВР Тетово.

Се расчистува и документира случајот.

07.09.2023 - 15:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега