Тешка сообраќајка пред Собрание

Тешка сообраќајна несреќа помеѓу две патнички возила утринава на раскрсницата пред Собранието , пренесе „Сител

Се работи за незгода која се случила на булеварот 11 Октомври кај Собрание.

Засега нема информации за повредени, но од местото на настанот се гледа дека се уништени двата семафора на оваа раскрсница.

Во моментов полицијата врши увид, повеќе информации во текот на денот

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.10.2020 - 13:24
Фото: 
Сител

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега