Тепачка во Чаир поради недоразбирање во сообраќајот

Вчера М.М. (53) од Охрид пријавил дека бил физички нападнат во Чаир.

„На 01.10.2022 во 14.20 часот во Полициска станица Бит Пазар М.М.(53) од Охрид пријавил дека на подрачје на Чаир, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице“, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

02.10.2022 - 17:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега