Тепачка кај Бит Пазар - полицијата го расчистува случајот

На 29.09.2022 во 17.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, Ј.З.(31) од Скопје пријавил дека во 12.00 часот на подрачјето на Бит Пазар, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

30.09.2022 - 16:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега