Таткото на убиецот на Данка Илиќ: Никогаш нема да откријам каде е телото

Радосав Драгијевиќ, таткото на убиецот на малата Данка Илиќ (2), им рекол на истражителите дека по ниту една цена нема да ја открие локацијата на телото на Данка, пишува српски Телеграф.

– Тоа никогаш нема да ви го кажам – дрско рекол таткото на Дејан и Далибор.

Тој е во притвор, а од целото семејство само мајката е на слобода, но и таа била повикана на информативен разговор.

15.04.2024 - 17:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега