Така се навива за Македонија: Навивач го дупна тапанот во поддршка за „рисовите“ (ВИДЕО)

Македонски навивач стана хит на интернетот откако на трибините во Букурешт буквално го дупна тапанот навивајќи за Македонија.

И покрај тоа тој продолжу да чука на пукнатиот тапан.

17.06.2021 - 19:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега